ykleniyor

Blog

Youtube'da Kitle Oluşturmanın Yöntemleri

YouTube, Web’deki en büyük ikinci arama motorudur ve en çok video paylaşılan sosyal medya platformudur. Hem işletme sahipleri hem de içerik pazarlamacıları YouTube’da kendine bir sayfa açmıştır. Tüketicilerin ürün satın almada ya da s... » İncele.

Sosyal Medya Danışmanlığı ve Yönetimi

Sosyal Medya Danışmanlığı ve YönetimiSosyal medya, şirketlerin, markaların ya da kişilerin oluşturdukları içerikler ile kendilerini hedef kitlelerine aktarabildiği bir platformdur. Web sitesine en önemli özelliği kazandıran platform ş... » İncele.

UI ve UX Nedir?

UI ve UX Nedir?Gelişen teknoloji ile birlikte yeni terimler ve yeni uzmanlık alanları ortaya çıkmaktadır. Tasarıma meraklı olanlar UX ve UI  terimlerini mutlaka duymuştur. UX ve UI tasarımı aynı olduğu düşünülen ancak farklı teri... » İncele.

“WannaCrypt” isimli zararlı yazılım hakkında kritik uyarı

Geçen günlerde dünyanın pek çok yerinde Microsoft işletim sistemleri “WannaCrypt” isimli zararlı yazılımdan etkilendi. Microsoft hızla bu saldırıyı inceleyerek kullanıcılarını, bu saldırılardan korunmak için mümkün olan tüm önlemle... » İncele.

Mobil uyumlu web sitesinin sitenize katkıları nelerdir ?

    Günümüzde mobil cihazların kullanımı büyük bir hızla artmaktadır. İnsanlar zamanının büyük bir kısmını evde, iş yerinde, dışarıda akıllı telefonları ve tabletleri ile geçirmektedir. Durum böyle olunca internet ... » İncele.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!