ykleniyor

Sosyal Medya Danışmanlığı

     Sosyal Medya bugün tüm insanların hayatında önemli bir yere sahiptir. Hem özel hem de iş hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Türkiye’de başta Facebook, İnstagram ve Twitter olmak üzere yüzlerce sosyal medya uygulaması vardır. Sosyal medya platformlarının kullanım alanları ve kullanıcı sayıları her gün artmaktadır. Bu nedenle markalar ve kurumlar için sosyal medya çok önemli bir yere sahiptir. Firmaların sadece kurumsal yapılarına uygun web tasarım yaptırmaları yeterli değildir. Aynı zamanda sosyal ağlarda da aktif bir şekilde yer almaları gerekmektedir. Bu yüzden sosyal medya yönetiminde başarılı, profesyonel bir ajans yada ekipten sosyal medya danışmanlığı hizmeti almalıdır. 

     Antalya’da hizmet veren sizi ve isteklerinizi en iyi bilen, amacınızı anlayan İsa Turan ve ekibi sosyal medya danışmanlığı hizmeti hesap yönetimi konusunda tecrübe sahibidir. Sadece Antalya’da değil Türkiye’nin tüm illerine sosyal medya danışmanlığı hizmeti vermektedir. Ekip olarak öncelikle danışmanlık hizmeti vereceğimiz kurumunuz yada markanız için marka konumlandırması yapar ve rakip analizi yaparız. Markanız hangi sosyal platformda bulunması gerekiyorsa kurumsal sosyal medya hesapları açarız. Sosyal medya ağlarından gerekli iletişim bilgilerini paylaştıktan sonra görsel ve içerik ekleyerek sayfanızı hazır hale getiririz. Amacımız takipçi yükseltmek olmadığı için önceliğimiz yayınladığımız görsel ve içerikler ile etkileşim sağlamaktır. Böylece sosyal medya üzerinden sağladığımız etkileşim ile markanızın takipçilerini potansiyel müşterilere dönüştürürüz. Sosyal medyada markanız hakkında konuşulanları takip edip markanızın online itibarı hakkında bilgi veririz. Sosyal medya ölçümleme ve raporlama hizmeti veririz. Özel günler yada belirli günlerde sosyal ağlar üzerinden kampanyalar oluştururuz. 

     Doğru ve etkili sosyal medya yönetimi ile markanız hakkında arama motorlarında iyi bir sonuç elde edebilirsiniz. Markanızın potansiyel müşteri kitlesine ulaşır, en hızlı ve doğru bir şekilde reklam, tanıtım vb çalışmaları başarılıyla sonuçlandırır, aktif bir şekilde müşterilerin istek ve sorularına yanıt bulur ve bulunduğunuz sektörde gelişmeleri yakından takip ederek yeniliklerden haberdar olabilirsiniz. 

Sizde Sosyal Medya Danışmanlığı için profesyonel bir ekip arıyorsanız doğru yerdesiniz!. Bizim ile iletişime geçmek için hemen tıklayın!


Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!