ykleniyor

Gizlilik Sözleşmesi

isaturan, müşterilerinin kişisel bilgilerini üçüncü şahıslara satmaz, kiralamaz vede hiçbir şekilde farklı amaçlar için kullanmaz. Kaydedilen bilgiler isaturan.com sisteminde saklı tutularak sadece irtibat, güvenlik ve duyuru vb. işlemlerde kullanılabilir.
Kullanım detayları;
  • Sipariş teslimatı için irtibat bilgilerini kullanmak,
  • Herhangi bir dolandırıcılık ve kötü niyetli işleme karşı ilgili mercilere bilginin sağlanması,
  • Ürünlerimiz ile ilgili tanıtım ve bilgilendirme içerikli, basılı yayınlar, basın yayınları, ile ilgili bildirimler göndermek.
  • Müşterimizin ilgi alanına göre, ürün ve servislerle alakalı bilgi vermek,
Kişi bilgilerini açıklamadan, istatiksel veriler ile web sitesi analizi, Genel tüketici talebi ve talepleri hakkında daha çok veriye sahip olmak için,
isaturan.com’a üye olduğunuzda yukarıda detayı belirtilen bilgilerinizin bu amaçlar için kullanılmasını kabul etmiş sayılırsınız.
Kişisel bilgilerinizi(şifreniz dışında) sadece isaturan.com bünyesindeki personel görmektedir. 
isaturan.com gizlilik ilkelerine son derece önem vermekte ve bu ciddiyetle veriler üzerinde çalışmaktadır, fakat sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla yönlendirilen diğer sitelerin, gizlilik ilkelerine uyacağını garanti etmemekte olup güvenlik ihlali durumundan sorumlu değildir.
Bu nedenle köprüleme vasıtası ile ziyaret ettiğiniz sitelerin gizlilik ve güvenlik detaylarını incelemenizi öneririz.
Yukarıda açıklanan hizmet ve uygulamalardan muaf olmak istiyorsanız, müşteri hizmetleri ile e-posta ya da telefon ile irtibat kurunuz.


Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!