ykleniyor

SEO

     SEO (Search Engine Optimization) diğer bir adı “Arama Motoru Optimizasyonu” web sitenizin organik arama motorları sonuçlarında insanların aradığı anahtar kelimeleri kullanarak görünürlüğü arttırma çalışmalarına verilen genel isimdir. 

     Arama motorlarında üst sıralarda çıkmak isteyen firmalar sitenin tasarımı ile SEO çalışmalarını eş zamanlı yürütmelidirler. Arama motorlarında sitenizin seo açısından değerli görünebilmesi için altyapı ve reklam çalışmalarınızın başarılı olması gerekir. Bilinçsiz bir şekilde yapılan SEO çalışması web sitenizi yükseltmek yerine arama motorlarının en son sayfalarına gönderebilir. Bu yüzden işini disiplinli bir şekilde yapan, profesyonel bir ekip ile çalışmalısınız. İsa Turan ve ekibi olarak Antalya merkezli firmamız Türkiye’nin 81 iline Seo hizmeti vermekteyiz. 

     İlk olarak web sitesi için çalışmaya başlamadan önce web sayfasını detaylı bir şekilde analiz ediyoruz. Sonrasında müşterilerimiz ile birlikte ihtiyaç analizi yapıyoruz. Böylece ürün ve hizmetinizi en iyi tanımlayacak anahtar kelimeleri bularak Seo stratejilerini belirliyoruz. Müşterilerin yada potansiyel müşteriler en çok  “ illegal çalışmalar yapıyor musunuz?” sorsunu soruyorlar. Seo hizmeti verirken kesinlikle illegal çalışmalar yapmıyoruz. Seo hizmeti kapsamında yapmış olduğumuz tüm çalışmalar günümüz arama motoru algoritmalarına %100 uyumlu ve temin ettiğimiz bağlantılar kalıcıdır. Ekibimiz her web sitesine uygun çözümler bulmaktadır. 

     Seo çalışmasının size ne gibi artıları olacağını merak ediyorsanız eğer hemen cevaplayalım. Sitenizin optimize edilmesi, Google üzerinde müşterileriniz tarafından daha hızlı fark edilmenizi sağlar. Böylece marka bilinirliğiniz artar. Üstelik yatırım maliyeti düşük ve kazancı yüksek bir çalışmadır. Anahtar kelime uyumluluğu sayesinde daha az adwords maliyetiniz olur. Doğrudan hedef kitleye ulaşmanızı sağlar. Kullanıcılar, araştırmaları sırasında arama motorlarında ilk sıralarda karşısına çıkan siteler için en çok tercih edilen ya da en güvenilir siteler algısına kapılmaktadır. Kullanıcılarda oluşan bu algı sizin kendi sektörünüzde en iyi marka imajı çizmenize yardımcı olacaktır. 


Seo dostu hazır web sitesi paketlerimizi incelemek için tıklayın.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!